Menü
Your Cart

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent, 1961 yılında Fransız moda tasarımcısı Yves Saint Laurent ve Pierre Bergé tarafından kurulan bir moda ve lüks malzeme markasıdır. Marka, şıklık, zarafet ve lüksü temsil eder. Yves Saint Laurent'ın parfüm koleksiyonları da markanın ikonik tarzını yansıtarak, sofistike ve etkileyici kokular sunar.
Yves Saint Laurent Libre Edp Bayan Parfüm
Kargo Bedava Çok Satan
Yves Saint Laurent Libre EDP 90ml Kadın Tester Parfüm Yves Saint Laurent tarafından sunulan Libre ,kadınlar için Oriental Fougere kokusudur. Bu yeni bir koku. Libre 2019'da başlatıldı. Libre , Anne Flipo ve Carlos Benaim tarafından kuruldu . Üst notalarda mandalina, lavanta, siyah frenk üzümü ..
548,95TL 2.935,00TL
Yves Saint Laurent Mon Paris Edp Bayan Parfüm
Kargo Bedava
Yves Saint Laurent Mon Paris EDP 90ml Kadın Tester Parfüm Tutkulu ve sofistike bir stil... Kırmızı meyveler ve armut, şehvet ve kadınsılıktan etkilenir. Egzotik beyaz verura çiçeği, parfümün ruhu, arzuyu temsil eder ve duyuları baştan çıkarır. Sonunda, bu modern ..
668,95TL 2.935,00TL
Yves Saint Laurent Black Opium Edp Bayan Parfüm
Kargo Bedava
Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90ml Kadın Tester Parfüm Parfüm portakal çiçeği, pembe biber ve armut notaları ile başlar; Kakao çekirdeği, yasemin, badem, meyan kökü ile gelişir; Vanilya, paçuli, sedir ağacı ve kaşmir ağacı ile son bulur...
549,80TL 2.940,00TL
Yves Saint Laurent Y Edp Erkek Parfüm
Kargo Bedava
Yves Saint Laurent Y Edp 100ml Erkek ParfümYves Saint Laurent Y Edp, taze ve aromatik başlangıcı ile, bergamot ve misk notaları ile zihninizi açar. Kalbinde yer alan ardıç ve lavanta notaları ile maskülen bir çekicilik sunar. Vetiver ve amber notaları ile derinlik ve gizem katan bu parfüm, h..
655,00TL 5.200,00TL
Yves Saint Laurent Manifesto Edp Bayan Parfüm
Kargo Bedava
Yves Saint Laurent Manifesto EDP 90ml Kadın Tester Parfüm Belinde kuşağı ile şık bir kadın görünümüne olan şişesi ile inci mükemmelliğinde bir koku olan Manifesto yasemin çiçeği vurgusu ile notalarında çekici bir iklim oluşturulmuştur. İnce dokusu ile bahar esintileri oluşturmakta ve zambak notala..
545,75TL 2.915,00TL
Yves Saint Laurent Y Le Parfum Erkek Parfüm
Kargo Bedava
Yves Saint Laurent Y EDT 100ml Erkek Tester ParfümYves Saint Laurent Y Le Parfum, modern ve cesur erkeğin ruhunu yansıtan, aromatik kokuların harmanlandığı güçlü bir erkek parfümüdür. Parfümün ilham kaynağı, rock efsanesi Lenny Kravitz'in asi ve özgür ruhudur.Koku notaları:Üst notal..
657,00TL 5.700,00TL
Yves Saint Laurent Myslf Edp Erkek Parfüm Yves Saint Laurent Myslf Edp Erkek Parfüm
Kargo Bedava
Yves Saint Laurent Myslf Edp 100 Ml Erkek ParfümMYSLF, Yves Saint Laurent'in modern ve özgün erkekler için tasarlanmış yeni parfümüdür. Odunsu ve çiçeksi notaların zarif bir karışımı olan bu koku, geleneksel maskülenite anlayışını yeniden tanımlar ve her erkeğin kendine özgü benliğini kucaklamasını ..
660,00TL 5.300,00TL
Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine Bayan Parfüm
Kargo Bedava
Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine 90ml Tester Bayan ParfümYves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine, özgür ruhlu ve güçlü kadınlar için tasarlanmış, yoğun ve etkileyici bir koku deneyimidir. 90ml'lik şişesinde, zıtlıkların uyumundan doğan bir özgürlük duygusu barındırır.Üst Notalar: Siyah fr..
651,00TL 4.570,00TL
Yves Saint Laurent Libre Edt Bayan Parfüm
Kargo Bedava
Yves Saint Laurent Libre Le Parfüm Edp Bayan Parfüm
Kargo Bedava
Yves Saint Laurent Black Opium Baby Cat Collector Edp Bayan Parfüm
Kargo Bedava
Yves Saint Laurent Libre İntense Edp Bayan Parfüm Yves Saint Laurent Libre İntense Edp Bayan Parfüm
Kargo Bedava
Yves Saint Laurent Libre İntense Edp 90Ml Bayan ParfümLibre Intense, Yves Saint Laurent'in özgür ve modern kadına ithaf ettiği ikonik Libre parfümünün daha yoğun ve çekici versiyonudur. 90 ml'lik şişesiyle uzun süreli kullanım imkanı sunan bu parfüm, zarif ve feminen kokusu ile her ortamda dikkatler..
644,00TL 6.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)