Menü
Your Cart

Yves Saint Laurent Libre Edp Bayan Parfüm

Yves Saint Laurent Libre Edp Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
498,95TL
2.935,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: YSL07

Yves Saint Laurent Libre EDP 90ml Kadın Tester Parfüm

Yves Saint Laurent tarafından sunulan Libre ,kadınlar için Oriental Fougere kokusudur. Bu yeni bir koku. Libre 2019'da başlatıldı. Libre , Anne Flipo ve Carlos Benaim tarafından kuruldu . Üst notalarda mandalina, lavanta, siyah frenk üzümü ve kükürt; orta notalarda yasemin, lavanta ve portakal çiçeği vardır; temel notlar Madagaskarlı vanilya, sedir, ambergris ve misk.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.