Ödeme ve Teslimat

1) Kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme
Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin ödemesini kapınızda nakit veya kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz.

2) Sipariş Bedelinin İadesi
Siparişinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Satın almış olduğunuz ürün bedelinden kargo gönderim masrafı düşülerek hesabınıza ücret iadesi gerçekleştirilecektir. İade talebinizin onaylanması durumunda Banka hesap bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

3) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün saat 12:00'a kadar kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi maksimum 3 iş günüdür. Daha fazla gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Sorunsuz bir teslimat için lütfen adresinizi eksiksiz bir şekilde bildiriniz. Siparişleriniz YURTİÇİ KARGO veya PTT KARGO firmasıyla gönderilecektir. Teslimat ile ilgili isim veya adres değişiklikleri için lütfen info@kokunburada.com veya müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

Lütfen dikkat ediniz;
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@kokunburada.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

ÜCRETSİZ KARGOTüm Siparişlerinizde

kokunburada.com'dan yapacağınız tüm alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

KATEGORİLERKadın, Erkek ve Unisex

KokunBurada.com Yüzlerce çeşit parfüm seçeneği ile Türkiye'nin online parfüm satış sitesi

DESTEK09:00 - 17:00 saatleri arası

KokunBurada.com müşteri hizmetlerine hafta içi 09:00 - 17:00 saatleri arası ulaşabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEMEGüvenli Alışveriş

KokunBurada.com dan satın almak istediğiniz parfümlerin ödemesini, ürün elinize ulaştığı anda gerçekleştirirsiniz.

Sepetim ()