Menü
Your Cart

Kargo & Teslimat

Ödeme ve Teslimat

1) EFT, Kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme
Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin ödemesini EFT, kapınızda nakit veya kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz.

2) Sipariş Bedelinin İadesi
Siparişinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Satın almış olduğunuz ürün bedelinden kargo gönderim masrafı düşülerek hesabınıza ücret iadesi gerçekleştirilecektir. İade talebinizin onaylanması durumunda Banka hesap bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

3) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün saat 12:00'a kadar kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi maksimum 3 iş günüdür. Daha fazla gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Sorunsuz bir teslimat için lütfen adresinizi eksiksiz bir şekilde bildiriniz. Siparişleriniz MNG KARGO, YURTİÇİ KARGO veya PTT KARGO firmasıyla gönderilecektir. Teslimat ile ilgili isim veya adres değişiklikleri için lütfen info@kokunburada.com veya 05523883482 nolu Whatsapp hattımız üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

Lütfen dikkat ediniz;
Gelen ürün hasarlı ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Yanlış Ürün Geldiyse: Lütfen ürünü açmadan fotoğraf veya video ile 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza bildiriniz. En kısa sürede ürün iade süreci başlatılacak ve yeni ürün gönderilecektir.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

4) Kargo Takip

 

Siparişler saat 16:00 da kargoya verilmektedir. Kargo takip linkleri Sms, Mail veya Whatsapp üzerinden müşterilerimize gönderilecektir.


Web sitemize kayıt olarak sipariş veren müşterilerimiz üye alanlarında kargo takip linklerini görebileceklerdir. Üye olmadan sipariş veren müşterilerimiz kargo takip linki gelmediyse 05523883482 Whatsapp hattından veya info@kokunburada.com e-posta adresinden talep edebilirler.