Menü
Your Cart

Yves Saint Laurent L İntense Edp Erkek Parfüm

Yves Saint Laurent L İntense Edp Erkek Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
539,60TL
2.840,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: YSL08

Yves Saint Laurent La Nuit De L Homme L intense EDP 100ml Erkek Tester Parfüm

Parfüm kompozisyonu derin, baştan çıkarıcı oryantal akorlardan oluşur ve çağdaş erkeğin karizması, cesareti, gücü ve baştan çıkarıcılığını yansıtır. Ana maddeler arasında iris, vanilya, tonka fasülyesi, paçuli, menekşe ve adaçayı vardır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.