Menü
Your Cart

Jean Paul Gaultier Le Beau Erkek Parfüm

Jean Paul Gaultier Le Beau Erkek Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
808,00TL
2.525,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: JPA02

Jean Paul Gaultier Le Beau EDT 125ml Erkek Tester Parfüm

Le Beau by Jean Paul Gaultier , erkekler için odunsu aromalı bir koku. Bu yeni bir koku. Le Beau , 2019'da piyasaya sürüldü. Le Beau , Quentin Bisch ve Sonia Constant tarafından oluşturuldu. Üst nota bergamottur; orta nota hindistancevizi; temel not tonka fasulyesidir.

Ürün Kutusu: Metal Kutu

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.