Menü
Your Cart

Christian Dior Fahrenheit Erkek Parfüm

Christian Dior Fahrenheit Erkek Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
528,70TL
3.110,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: DIOR001

Christian Dior Fahrenheit EDT 100ml Tester Erkek Parfüm

Christian Dior Fahrenheit Üst notalarda lavanta, mandalina portakal, alıç, küçük hindistan cevizi çiçeği, sedir, bergamot, papatya ve limon; Orta notalar hindistan cevizi, hırpalı, karanfil, sandal ağacı, menekşe yaprağı, yasemin, vadi zambağı ve sedir; Taban notaları deri, tonka fasulye, amber, paçuli, misk ve vetiver.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.