Menü
Your Cart

Givenchy L İnterdit Edp Bayan Parfüm

Givenchy L İnterdit Edp Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
489,60TL
2.720,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: GIVEN12

Givenchy L interdit EDP 80ml Tester Kadın Parfüm

Kadınlar için Oriental Floral bir parfüm. Bu yeni bir koku. L'Interdit Eau de Parfum 2018'de piyasaya sürüldü. L'Interdit Eau de Parfum, Dominique Ropion, Anne Flipo ve Fanny Bal tarafından oluşturuldu. Üst notalarda Armut ve Bergamot; orta notalarda Tuberose, Orange Blossom ve Jasmine Sambac; temel notalar Paçuli, Vanilya, Ambroksan ve Vetiver'dir. 

Givenchy linterdit edp.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.