Menü
Your Cart

Burberry Hero Edt Erkek Parfüm

Burberry Hero Edt Erkek Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
578,22TL
2.514,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: BURB008

Burberry Hero Edt 100ml Erkek Tester Parfüm

Burberry Hero , erkekler için Odunsu Baharatlı bir koku. Bu yeni bir koku. Hero , 2021'de piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Aurelien Guichard'dır. Üst nota Bergamot; orta notalar Ardıç ve Karabiber; temel notalar Atlas Sediri, Virginian Sediri ve Himalaya Sediridir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.