Menü
Your Cart

Burberry Her Edp Bayan Parfüm

Burberry Her Edp Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
648,00TL
4.050,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: BURB007

Burberry Her EDP 100ml Kadın Tester Parfüm

Burberry Her EDP, yaratıcı ve eklektik metropol olan Londra şehrinin gençlik ruhunu yakalamak için tasarlanmıştır; canlı, maceracı ve cesur bir ruh. Londralıları yürekten hisseden kadınlar için yapılır. Kompozisyon, Francis Kurkdjian tarafından , gourmand alt tonlarıyla çiçek-meyveli bir temayı yorumlaması olarak imzalandı . Üstten ezilmiş meyve meyvesi, orman ve kehribar bazlı orta menekşe ve yasemin notaları ile birleştirilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.