Menü
Your Cart

Thierry Mugler Angel Men Pure Havane Erkek Parfüm

Thierry Mugler Angel Men Pure Havane Erkek Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
622,70TL
2.395,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: TMUG04

Thierry Mugler Angel Men Pure Havane EDT 100ml Erkek Tester Parfüm 

Thierry Mugler Angel Men Pure Havane Saf Kahve ve 2009'dan Angel Erkekler Saf Malt'ın iki sınırlı sayıda versiyonundan sonra, Thierry Mugler Mayıs 2011'de yeni baskı A * Erkekler Saf Havana'yı sunuyor. tütün kokusunun ve parfümer Jacques Huclier tarafından imzalanan en iyi Küba purolarının bir gourmand yorumu

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.