Menü
Your Cart

Simimi Esprit De Candela Bayan Parfüm

Simimi Esprit De Candela Bayan Parfüm
Simimi Esprit De Candela Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
523,00TL
5.230,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: SIMI05

Simimi Esprit de Candela Extrait de Parfüm 100ml Kadın Tester Parfüm

Parfüm bergamot, kişniş, safran ve kuru karanfil taneleri ile başlar; Gül, amber ve deri ile gelişir; Paçuli, sandal ağacı, guaiac ağacı, sedir ağacı, Peru balsamı, labdanum, vanilya, tonka fasülyesi ve misk ile son bulur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.