Menü
Your Cart

Parfums De Marly Pegasus Erkek Parfüm

Parfums De Marly Pegasus Erkek Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
681,52TL
4.875,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: PMRLY02

Parfums De Marly Pegasus 125 ml Erkek Tester Parfüm

Pegasus'un ana notaları arasında bergamot, vanilya, badem, sandal ağacı ve amber yer alır. Bu notaların bir araya gelmesiyle, tatlı ve odunsu bir koku elde edilir. Parfüm, başlangıçta taze ve narenciye esintileriyle açılırken, zamanla daha sıcak ve kremsi bir dokuya bürünür.

125 ml'lik şişesi, genellikle uzun süreli kullanım için idealdir ve Parfums de Marly'nin zarif şişe tasarımını taşır. Pegasus, günlük kullanım için uygun olduğu gibi özel etkinliklerde de tercih edilebilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.