Menü
Your Cart

Parfums De Marly Godolphin Erkek Parfüm

Parfums De Marly Godolphin Erkek Parfüm
Parfums De Marly Godolphin Erkek Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
719,60TL
4.875,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: PMRLY04

Parfums De Marly Godolphin 125 ml Erkek Tester Parfüm

Godolphin'un başlıca notaları arasında safran, selvi, gül, susam, yasemin, sedir, vetiver, deri, musk, amber ve vanilya bulunur. Bu özenle seçilmiş notalar, parfümün karakterini oluştururken, safranın sıcaklığı ve biberin baharatlı dokunuşu da eklenerek derinlik kazandırılır.

125 ml'lik Godolphin şişesi, Parfums de Marly'nin zarif tasarımının bir yansımasıdır. Bu boyut, uzun süreli kullanım için idealdir ve parfümün etkileyici ve sofistike aromasını gün boyu hissetmenizi sağlar.

Godolphin, özellikle özel etkinlikler ve gece kullanımı için mükemmel bir seçenektir. Kendine güvenen, karizmatik ve sofistike erkekleri hedefleyen bu parfüm, herhangi bir ortamda dikkat çekmenizi sağlar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.