Menü
Your Cart

Orto Parisi Megamare Edp Unisex Parfüm

Orto Parisi Megamare Edp Unisex Parfüm
Orto Parisi Megamare Edp Unisex Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
712,80TL
6.480,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: ORTP01

Orto Parisi Megamare 50 Ml Tester Unisex Parfüm

İtalyan parfüm evi Orto Parisi'nin, denizin gücünü ve güzelliğini şişeleyen unisex bir parfümüdür. 2019 yılında Alessandro Gualtieri tarafından tasarlanan bu parfüm, okyanusun derinliklerine dalış hissi uyandıran, tuzlu, mineral ve ferahlatıcı bir kokudur.

Üst Notalar: Bergamot, Deniz Meltemi, Limon

Orta Notalar: Yosun, İris, Ambroxan

Alt Notalar: Meşe Yosunu, Misk, Vetiver

Ürün Kutusu: Orijinalle birebir aynı.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.