Menü
Your Cart

Marc Antoine Barrois Enclade EDP Unisex Parfüm

Marc Antoine Barrois Enclade EDP Unisex Parfüm
Marc Antoine Barrois Enclade EDP Unisex Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
769,20TL
7.692,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: MAB02

Marc Antoine Barrois Enclade EDP 100 Ml Tester Unisex Parfüm

Marc Antoine Barrois Encelade EDP, 2022 yılında piyasaya sürülen, hem kadınlar hem de erkekler için tasarlanmış, odunsu ve aromatik bir koku. Ünlü parfümör Quentin Bisch tarafından yaratılan bu parfüm, adını Satürn'ün uydularından biri olan Encelade'den alıyor ve sizi volkanik bir manzaranın kalbine götürüyor.

Üst Notalar: Ravent, Bergamot, Elemi,

Orta Notalar: Sedir, Lavanta, Islak Toprak

Alt Notalar: Vetiver, Tonka Fasulyesi, Sandal Ağacı, Vanilya

Ürün Kutusu: Orijinalle birebir aynı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.