Menü
Your Cart

Lancome İdole Edp Bayan Parfüm

Lancome İdole Edp Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
539,70TL
2.570,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: LANC15

Lancome idole EDP 75ml Kadın Tester Parfüm

Lancome idole EDP üç kadın parfümeri tarafından yaratılan modern ve misk chypre çiçek kokusudur. Sadece Lancôme için üretilen ve yalnızca Fransa'da yetişen bir Centifolia Rose ile üretilen Türkiye'den sürdürülebilir bir şekilde elde edilen Isparta Rose Petal Özü, bergamot, armut anlaşmaları, Hindistan Jasmine Grandiflorum notaları ve yeni bir “temiz ve parıltı” anlaşması arasında parlıyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.