Menü
Your Cart

Lancome Hypnose Edp Bayan Parfüm

Lancome Hypnose Edp Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
504,45TL
2.655,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: LANC08

Lancome Hypnose EDP 75ml Tester Kadın Parfüm

Çekici bir aşk iksiri gibi baştan çıkarıcı bir iz bırakan, doğulu odunsu uyumunun aşikârlığı Temelde Vetiver ile odunsulaşan, Vanilya ile birleşmiş Tutku Çiçeği. Lancôme tarafından 1950 yılında üretilen Magie parfümünün modern ve kadınsı yeniden yaratımı olan, kıvrımları ve hatları ışıkla dans eden lüks bir şişe. Odunsu ve güneşli doğulu bir parfüm : Tutku Çiçeği : güçlü ve fark edilen çiçeksi ve meyveli bir nota. Vanilya Çubuğu : parfümün kalbinde zengin ve sarmalayan bir doğu etkisi için. Vetiver Odunu : özel ve derin bir nota.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.