Menü
Your Cart

Hugo Boss İn Motion Green Edition Erkek Parfüm

Hugo Boss İn Motion Green Edition Erkek Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
600,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: BOSS007

Hugo Boss In Motion Green Edition EDT 90ml Erkek Tester Parfüm

Hugo Boss in Motion Green Edition Dinamik kendinden emin genç bir adam için tasarlanmış, taze, odunsu ve enerjik bir koku. Parfüm kalpteki taze müstehcenlik ve tabanda odunsu notalar bulunan "yeşil" notaların etrafında besteleniyor. Kompozisyon taze mandalina, adaçayı ve konyak ile hafif bir anlaşma içinde açılır. Baharatlı kalp kakule, hindistan cevizi ve kırmızı biber içerir. Değerli ağaçlar beyaz sedir ağacı, paçuli ve sandal ağacı tabanda güçlü eril izi yapar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.