Menü
Your Cart

Hugo Boss Bottled Oud Edt Erkek Parfüm

Hugo Boss Bottled Oud Edt Erkek Parfüm
Ücretsiz Kargo
Tüm Alışverişlerde Kargo Ücretsiz
600,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: BOSS003

Hugo Boss Bottled Oud EDT 100ml Erkek Tester Parfüm

Koku, lüks, yoğun ve zengin, sembolik ve zarif bir dokunuşla erkeksi olarak tanımlanır. Taze limon ve elma notaları ile açılır. Kalp, safran, karanfil, tarçın ve labdanum içerirken tabanda oryantal odunsu esaslı yoğun öd, sandal ağacı ve cyriyol bulunur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.