Menü
Your Cart

Hermes L Ambre Des Merveilles Bayan Parfüm

Hermes L Ambre Des Merveilles Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
522,00TL
2.900,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: HERM04

Hermes L Ambre Des Merveilles EDP 100ml Kadın Tester Parfüm

Hermes L Ambre Des Merveilles tarafından Hermès'in kadın ve erkekler için oryantal vanilya kokusu olduğunu. L'Ambre des Merveilles 2012 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Jean-Claude Ellena . Koku amber, labdanum, vanilya ve paçuli içermektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.