Menü
Your Cart

Guerlain La Petite Robe Noire Bayan Parfüm

Guerlain La Petite Robe Noire Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
443,10TL
3.165,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: GUER02

Guerlain La Petite Robe Noire EDP 100ml Tester Kadın Parfüm

Zarif ve küçük bir siyah elbisenin sonsuzluğundan esinlenen parfüm, Paris'in şıklığı ve zarafetini sızdırıyor.. Kara kiraz, bergamot, kırmızı meyveler ve badem gibi eğlenceli ve pırıl pırıl aromalarıyla başlar. Bulgar ve Türk gülleri kalbi yönetir; meyan kökü ve çikolata notaları ile daha da gelişir. Anason, tonka fasülyesi, vanilya, irfan ve paçuli tabanı oluşturur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.