Menü
Your Cart

Gucci Rush Edt Bayan Parfüm

Gucci Rush Edt Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
499,50TL
2.775,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: GCC16

Gucci Rush EDT 100ml TesterKadın Parfüm

Çok çekici ve tanınabilir bir koku, dürtüsel ve karşı konulmaz, tıpkı ilk bakışta aşk gibi. Yoğun kırmızı şişe, video kaset şeridi şeklindedir ve çok sıradışı ve modern bir tasarıma sahiptir. Parfüm tatlı bir egzotik çiçek kokteyli gibi oluşur: Kaliforniya gardenyası, Güney Afrika frezyası, yasemin ve Türk gülü. Corriander, vanilla ve paçuli, bu kokunun oryantal karakterini ve benzersizliğini vurgular.  En iyi notalar, gardenya ve frezya; yasemin, Türk gülü ve kişnişten yaratıldı, vanilya, paçuli ve vetiveri birleştirdi. Parfüm, kadını izleyen ve her yandan çevreleyen uzun bir iz bırakıyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.