Menü
Your Cart

Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDP Bayan Parfüm

Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDP Bayan Parfüm
Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDP Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
633,50TL
4.525,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: GCC21

"Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDP 100 ml Tester Bayan Parfüm

Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDP, zarif bir çiçeksel kokuya sahip lüks bir parfümdür. Bu parfüm, baharın tazelik ve canlılığını yansıtan özel bir karışıma sahiptir. İçeriğindeki başlıca notalar, tatlı ve çekici bir dokunuş sunar:

Üst Nota: Tatlı Kızılcık ve Kırmızı Elma Çiçeği

Orta Nota: Güzel Bahçe Gardenya ve Frezya

Alt Nota: Sedir Ahşabı ve Vanilya"

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.