Menü
Your Cart

Gucci Flora By Gucci Fraiche Bayan Parfüm

Gucci Flora By Gucci Fraiche Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
518,70TL
2.730,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: GCC14

Gucci Flora By Gucci Fraiche EDT 75ml Tester Kadın Parfüm

Çiçeksi ve meyvemsi bir koku. Canlı, pırıl pırıl ve orijinalden daha taze olan yeni koku, üst notalarda turu nçgil aromaları ve kalpteki su ve yeşil nüanslar ile zenginleştirilirken tabanı değişmeden kalır. Kompozisyon mandalina, bergamot, kumkuat, limon ve şakayık ile başlar. Kalpte, sandal ağacı, paçuli ve pembe biber bulunur. Tabanı üzerine koyulan gül yaprakları,osmantus ile son bulur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.