Menü
Your Cart

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir Bayan Parfüm

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
580,80TL
2.420,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: GIVEN05

Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir EDP 100ml Tester Kadın Parfüm

Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Derin, zengin ve şehvetli bir versiyon. Kompozisyon İtalyan limon, yeşil çay ve neroli tazeliği ile açılıyor. Kalp Yasemin, portakal çiçeği ve frangipane gibi beyaz çiçeklerden yapılır. Temel notalar vanilya, paçuli, sedir ve beyaz misk.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.