Menü
Your Cart

Frederic Malle Rose Cuir Unisex Parfüm

Frederic Malle Rose Cuir Unisex Parfüm
Tükendi
Frederic Malle Rose Cuir Unisex Parfüm
493,52TL
6.169,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: FMA06

Frederic Malle Rose Cuir 100ml Tester Unisex Parfüm

Kadınlar ve erkekler için bir Deri kokusu. Bu yeni bir koku. Rose & Cuir 2019'da ortaya çıktı. Bu kokunun arkasındaki burun üzerindeki Jean-Claude Ellena'dır. Üst notalarda Sardunya, Siyah Frenk Üzümü ve Sichuan Biber; orta notalar Deri ve Gül; temel notalar Vetiver ve Cedar'dır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ücretsiz Kargo
Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
256Bit SSL güvenlik sertifikası
Kapıda Ödeme
Nakit veya Kredi Kartı ile Kapıda Ödeme
Hızlı Kargo
1-3 iş günü içerisinde teslim