Menü
Your Cart

Escentric Molecules Boudicca Wode Unisex Parfüm

Escentric Molecules Boudicca Wode Unisex Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
496,35TL
3.309,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: ESCMO05

Escentric Molecules Boudicca Wode 100ml Tester Unisex Parfüm

Üst notalarda su notları, kişniş, ardıç meyveleri, siyah ve pembe biber, adaçayı ve bergamot; Orta notalar yasemin, gül, sümbülteber, safran ve kimyon; Taban notaları afyon, sandal ağacı, sedir, deri, tonka fasülyesi, castoreum, meşe likeni, amber, misk, beyaz tütün ve gayak ahşaptır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.