Menü
Your Cart

Diesel Only The Brave Erkek Parfüm

Diesel Only The Brave Erkek Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
546,00TL
2.275,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: DIES004

Diesel Only The Brave EDT 75ml Tester Erkek Parfüm

Bir heykel gibi tasarlanmış, diesel'in ruhunu ve erkeksiliğin farklı yüzlerini yansıtan 3 farklı duruşa sahip gerçek bir sembol. Parfümün üst notalarını limon, mandalina, kisniş yaprakları, Kalp notalarını laden ağacı, siyah gül, lavanta yağı, Dip notalarını amber, pelesenk yağı ve abanoz ağacı oluşturmaktadır. Diesel only the brave parfümü ile kendinizi daha güçlü, cesaretli ve baştan çıkarıcı hissedersiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.