Menü
Your Cart

Clive Christian 1872 Women Bayan Parfüm

Clive Christian 1872 Women Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
1.110,00TL
5.900,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: CLIVE003

Clive Christian 1872 Women EDP 50ml Tester Kadın Parfüm

Kadınlar için bir Çiçeksi Meyveli parfüm. 1872 Kadınlar İçin 1872'de piyasaya sürüldü. Üst notalarda Bergamot, Amalfi Limon, Biberiye, Mandalina, Ananas ve Yaban Mersini; orta notalarda Vadi Zambağı, Menekşe, Osmanthus, Gül, Frezya, Yasemin ve Orkide; temel notalar Oakmoss, Virginia Cedar, Musk, Sandalwood, Guaiac Wood ve Patchouli'dir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.