Menü
Your Cart

Chanel Coco Mademoiselle L Eau Privee Bayan Parfüm

Chanel Coco Mademoiselle L Eau Privee Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
510,00TL
3.000,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: CHAN015

Chanel Coco Mademoiselle L eau Privee EDP 100ml Kadın Tester Parfüm

Coco Mademoiselle L'Eau Privee, kadınlar için oryantal ve çiçeksi bir kokudur.
Üst nota Mandarin Orange; orta notalar Rose ve Jasmine; temel nota Beyaz Misk.

Coco Mademoiselle L'Eau Privee, 2020 Ağustos ortasından itibaren satın alınabilen Chanel - Coco Mademoiselle evinden modern klasik parfümün en son yorumudur. Bu yenilik, bir "gece kokusu" fikrini temsil eder.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.