Menü
Your Cart

Yves Saint Laurent Black Opium Gold Attraction Editions Bayan Parfüm

Yves Saint Laurent Black Opium Gold Attraction Editions Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
498,10TL
2.930,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: YSL05

YSL Black Opium Gold Attraction Editions EDP 90ml Kadın Tester Parfüm

Yves Saint Laurent'in son derece bağımlılık yapan kadınsı kokusu . Büyüleyici ve baştan çıkarıcı bir şekilde sarhoş edici, adrenalin bakımından zengin kahvenin açılış notaları ve vanilyanın tatlı duygusallığı, bağımlılığın modern, genç ve canlı bir yorumu için beyaz çiçeklerin yumuşaklığına yaslanıyor. Orijinali heyecan verici bir şekilde yansıtan Black Opium Gold Attraction Edition , altın ışıltılı mat siyah bir şişeye sahiptir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.