Menü
Your Cart

Xerjoff V Opera Edp Unisex Parfüm

Xerjoff V Opera Edp Unisex Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
676,00TL
6.760,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: XERJ01

Xerjoff V Opera EDP 100ml Unisex Parfüm

Opera by Xerjoff , kadınlar ve erkekler için Woody Floral Misk kokusu. Bu yeni bir koku. Opera 2019'da piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Chris Maurice'tir. Üst notalarda Meyveler ve Türk Gülü; orta notalar Hindistan Cevizi, Ylang-Ylang, Amber ve Deri'dir; temel notalar Vanilya, Paçuli, Virginia Sediri, Misk ve Haiti Güve Gibi'dir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.