Menü
Your Cart

Frederic Malle Noir Epices Unisex Parfüm

Frederic Malle Noir Epices Unisex Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
493,52TL
6.169,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: FMA05

Frederic Malle Noir Epices 100ml Tester Unisex Parfüm

Kadınlar ve erkekler için Oriental Spicy kokusu. Noir Epices 2000 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Michel Roudnitska'dır. Üst notalarda Turuncu, Sardunya ve Gül; orta notalarda Karanfil, Biber, Küçük Hindistan Cevizi ve Tarçın; temel notalar Sandal Ağacı, Paçuli, Sedir ve Vanilyadır

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.