Menü
Your Cart

Comme Des Garçons 2 Unisex Parfüm

Comme Des Garçons 2 Unisex Parfüm
Tükendi
Comme Des Garçons 2 Unisex Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
428,45TL
2.255,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: COM001

Comme Des Garçons 2 100ml Unisex Tester Parfüm

Comme des Garcons 2 kadın ve erkekler için bir Şipre Çiçeksi bir koku. Comme des Garcons 2 1999'da piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Mark Buxton'dur. Üst notalarda Aldehydes, Angelica, Tea, Mandarin Orange ve Mate; orta notalarda Ink, Magnolia, Nutmeg, West Indian Bay, Kişniş, Kimyon ve Tarçın; temel notalar Tütsü, Paçuli, Sedir, Vetiver, Amber ve Labdanum'dur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.