Menü
Your Cart

Byredo La Tulipe Edp Unisex Parfüm

Byredo La Tulipe Edp Unisex Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
890,00TL
10.450,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: BYRE005

Byredo La Tulipe EDP 100ml Tester Unisex Parfüm

Byredo La Tulipe Sabah nemli bahçeleri anımsatan ve tomurcuğu açan ilk çiçeklerden biri olan lale fikri üzerine kurulmuştur; . La Tulipe, sıklamen ve frezya üst notaları ile taze ve temiz çiçeksi bir koku olarak sunuldu. Kalp yeşillik, sarı odun ve vetiver ile bitirilir iken, Baz lale notaları birleştirir.  

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.