Menü
Your Cart

Hugo Boss Nuit Ma Vie Edp Bayan Parfüm

Hugo Boss Nuit Ma Vie Edp Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
600,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: BOSS013

Hugo Boss Nuit Ma Vie EDP 90ml Tester Kadın Parfüm

Hugo Boss Nuit Ma Vie EDP Kompozisyon, taze, şımartıcı ve benzersiz olarak tanımlanır. "Modernite", "Kadınlık" ve "Güven" denilen üç bölümden oluşur. Modernite, kaktüs çiçeğinin üst notalarında ve yeşil tazelikte bulunur. Dişilik pembe frezya, yasemin ve hassas gül tomurcuklarının kalbiyle tasvir edilmiştir. Sıcak ormanların ve sedirin tabanını ise güven oluşturuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.