Menü
Your Cart

Parfums De Marly Layton Erkek Parfüm

Parfums De Marly Layton Erkek Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
677,30TL
4.875,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: PMRLY05

Parfums De Marly Layton 125 ml Erkek Tester Parfüm

Layton'un başlıca notaları arasında taze  bergamot, lavanta, elma, mandarin, menekşe, yasemin, sardunya, guaiac wood, paçuli ve sandal ağacı bulunur. Bu karmaşık notalar, parfümün enerjisini ve çekiciliğini oluştururken, sandal ağacı ve paçuli gibi odunsu ve derin notalar da karakterini tamamlar.

Layton, gün boyu kullanıma uygun olan ve her mevsimde giyilebilen bir koku olarak öne çıkar. Hem gündüz hem de gece kullanımı için uygundur ve kendine güvenen, modern ve şık erkekleri hedefler.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.