Menü
Your Cart

Paco Rabanne Pure Xs Edt Erkek Parfüm

Paco Rabanne Pure Xs Edt Erkek Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
519,00TL
2.595,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: PACOR23

Paco Rabanne Pure XS EDT 100ml Erkek Tester Parfüm

Kokunun yüzü Francisco Henriques. Kampanya, moda fotoğrafçısı Nathaniel Goldberg tarafından çekildi ve Johan Renck tarafından yönetildi. Daha açık renkli şişe, koleksiyonun koyu mavi ve siyahlarla renklendirilmiş tasarımını takip ediyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.