Menü
Your Cart

Davidoff Cool Water Woman Bayan Parfüm

Davidoff Cool Water Woman Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
525,80TL
2.390,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: DAVFF001

Davidoff Cool Water Woman EDT 100ml Kadın Tester Parfüm

Davidoff Cool Water Woman ananas, ayva, siyah frenk üzümü, kavun, zambak, lotus, limon ve kalon ile başlar; Bal, alıç, yasemini nilüfer, vadi zambağı, lotus ve gül ile gelişir; Böğürtlen, menekşe, sandal ağacı, misk, ahududu, vetiver ve şeftali ile son bulur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.