Menü
Your Cart

Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine Bayan Parfüm

Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
621,00TL
4.570,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: YSL21

Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine 90ml Tester Bayan Parfüm

Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine, özgür ruhlu ve güçlü kadınlar için tasarlanmış, yoğun ve etkileyici bir koku deneyimidir. 90ml'lik şişesinde, zıtlıkların uyumundan doğan bir özgürlük duygusu barındırır.

Üst Notalar: Siyah frenk üzümü, bergamot

Orta Notalar: Portakal çiçeği, ylang ylang

Alt Notalar: Vanilya, paçuli

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.