Menü
Your Cart

Paco Rabanne Lady Million My Gold Bayan Parfüm

Paco Rabanne Lady Million My Gold Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
601,25TL
2.405,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: PACOR18

Paco Rabanne Lady Million My Gold EDT 80ml Kadın Tester Parfüm

Portakal tadı, arpa suyu, limon ve portakal çiçeği gibi çocukluk anılarımızdan bize kalan güven verici notalarla Akdeniz Havzası’nın tazeliği ve neşesi ile vurgulanıyor. Daha sonra, yeşil mango ile ifade edilen kokunun iştah açıcı yönünü açığa çıkarmak ve bir açıklık hissi getirmek için, sofistike tatlı yönleri Paco Rabanne kokularını hatırlatan çarkıfelek meyvesi, agav balı ve kanyağı birleştirildi. Eau My Gold’un şehvetli ve esrarengiz yönünü resmetmek için, birkaç damla safran, papatya ve menekşeden oluşan Spanish Bitters eklendi. Son ve vazgeçilmez adım, kokteyli tamamlamak için ve ona şık ve şenlikli bir boyut kazandırmak için eklenen şampanyadır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.