Menü
Your Cart

Nina Ricci Ricci Edp Bayan Parfüm

Nina Ricci Ricci Edp Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
607,68TL
1.899,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: NINA07

Nina Ricci Ricci EDP 80ml Kadın Tester Parfüm

Kadının çekici etkisini üst seviyelere çıkarmak adına özel olarak üretilmiş Ricci, kalp notalarda belle de nuit çiçeği, hint sümbül teberi, centifolia gülü ve alt notalarda paçuli, sandal ağacı harmanlarıyla şehvetli kadınların kokusu olmaya adaydır. Her anlamda mükemmel kadını yaratmayı amaçlayan bu parfüm ile ortamın gözbebeği olacaksınız.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lütfen öncelikle ürünlerinizi kontrol ediniz!!!.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise; En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya info@kokunburada.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.