Menü
Your Cart

Frederic Malle İris Poudre Bayan Parfüm

Frederic Malle İris Poudre Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
493,52TL
6.169,00TL
  • Stok d: Tükendi
  • Model: FMA07

Frederic Malle iris Poudre 100ml Kadın Tester Parfüm

Kadınlar için bir Çiçek Aldehit bir koku. Iris Poudre 2000 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Pierre Bourdon'dur. Üst notalarda Ylang-Ylang, Karanfil, Palisander Gülağacı, Bergamot ve Portakal vardır; orta notalarda Aldehitler, Menekşe, Zambak, Manolya, Yasemin ve Gül; alt notalar iris, Musk, Sandalwood, Vetiver, Vanilya, Amber ve abanoz ağacıdır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.