Menü
Your Cart

Christian Dior Addict Edp Bayan Parfüm

Christian Dior Addict Edp Bayan Parfüm
Ücretsiz Kargo
Kapıda Kredi Kartı ve Nakit Ödeme İmkanı
513,60TL
3.210,00TL
  • Stok d: Stokta
  • Model: DIOR011

Christian Dior  Addict EDP 100ml Tester Kadın Parfüm

Christian Dior Addict Çiçeksi notaları ile oryantal bir koku. Zengin, şehvetli, cesur ve özgür hissetmenizi sağlar ve enerjiktir. Üst notalarda mandalina yaprakları ve dut çiçekleri vardır; Gece Kraliçe Çiçeği, Bulgar gülü ve turuncu çiçek kalpte; Bourbon vanilya, sandal ağacı ve Tonka fasulyesiyle bazı oluşturulmuştur. Gece kullanımına uygundur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Gelen ürün hasarlı veya yanlış ise: En kısa sürede ürünün sorununu açıklayan video veya fotoğrafla 05443883482 nolu Whatsapp hattımıza veya kokunburada3@gmail.com e-posta adresimize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, ürünün jelatini açılmışsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.